Века Буд

Офісні та сантехнічні перегородки

Века Буд
Київ, Серповая, 11

Про нас

Підприємство "Века Буд" - виробляємо і встановлюємо офісні та сантехнічні перегородки.

У чому наша перевага в порівнянні з іншими компаніями?

5 вигідних відмінностей спеціально для вас:

 

1. Ми виробники перегородок, профілю. Це дає вам те, що ви не будете переплачувати і збільшує ваш спокій з приводу якості встановлених перегородок.

2. Ціна - звернувшись до нас, ви заощадите на ремонті своїх приміщень, на установці перегородок - це виходить з першого пункту, а також ціна нижча, тому що за багато років роботи у нас чітко соптимізовано все виробництво, що дозволяє знизити всі зайві витрати

3. Терміни - ми знаємо, що нашим клієнтам завжди важливо отримати своє замовлення на перегородки для офісу, для санвузлів і т.д. точно в обіцяні терміни. Знайте - Века Буд в терміни вкладається завжди!

4. Гарантія на наші перегородки. Завдяки тому, що під нашим контролем відбувається весь цикл виробництва перегородок - ми даємо реальну гарантію на наші конструкції. Гарантія - це якість і економія грошей.

5. Рекомендації. "Сам себе не похвалиш ..." Знаємо, треба доводити ділом, а не тільки говорити слова - тому надамо Вам безліч відмінних рекомендацій наших задоволених клієнтів. Не треба просто вірити - треба перевіряти - правда?

 

Товари / Послуги:

- Перегородки для офісу мобільні - Перегородки для офісу розсувні - Перегородки офісні настільні і всі інші варіанти офісних перегородок - Сантехнічні перегородки (туалетні кабінки, піссуарні перегородки, душові кабінки, санвузлові перегородки для шкіл, дитячих садків і т.д.) - з ДСП - з алюмінію - зі скла - з полікарбонату - комбіновані та ін. - Вхідні групи із скла і алюмінію - Алюмінієві вікна, двері

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

Серповая, 11

Час роботи:

9-00 - 18-00

Контактна особа:

Максим

Телефон:

Сайт:

www.weka.com.ua